Naše hry jsou naprosto ideální pro Váš firemní teambuilding. Jsou navrženy tak, aby příjemným a zábavným způsobem otestovaly Vaše schopnosti práce v týmu, komunikaci, myšlení "out of the box" ale hlavně tak, aby Vás semkly dohormady! Užijte si spoustu zábavy a o Vašem zážitku si budete ještě dlouho povídat.


O čem to celé je: Teambuilding je všeobecný výraz pro různé druhy aktivit, které se využívají k zlepšení společenských vztahů a vymezují role v rámci týmu při plnění společných ůkolů. Mnoho teambuildingových akcí je zaměřeno na odhalení a určení mezilidských problémů v rámci určité skupiny. V nastaveném čase jsou určité aktivity zamýšleny k zlepšení výkonu v týmovém prostředí. Teambuilding je jedním ze základů rozvoje organizací, který může být aplikován např. na sportovní týmy, školní třídy, firemní či podnikové akce.

Slibujeme


snižování pochybností rolí jednotlivých členů týmu

 hledání řešení problémů v rámci týmu

 vytváření efektivních pracovních vztahů

společný tah na branku


Teambuilding je jednou z nejrozšířenějších aktivit týmového rozvoje v rámci různých organizací. Přijďte si k nám vyzkoušet jak na tom se svým týmem jste, dejte hlavy dohromady a společně hledejte různá řešení. 

Reklama

Naši únikovou hru naleznete také na http://www.escape-games.cz/ ve městě Praha.

Adresa hry

Sokolovská 108/48, 186 00, Praha 8